آخرین اخبار

9. فروردين 1399 - 19:13   |   کد مطلب: 31138
فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه سبزه‌میدان و سرگذر تعطیل نمی‌شوند گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا میو‌ فروشی‌ها و سبزی‌فروشی‌ها تعطیل نخواهند شد.

به گزارش بهارانه،  حسین افشاری در خصوص درخواست معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان مبنی بر تعطیلی محوطه سرگذر و سبزه‌میدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا میوه‌فروشی‌ها و سبزی‌فروشی‌ها در کشور از مشاغلی هستند که تعطیل نمی‌شوند.

وی گفت: فعالیت تمام اصناف به جز صنوفی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می‌کنند ممنوع است بنابراین باید اصناف این مصوبات را رعایت کنند در غیر این صورت با آنها برخورد می‌شود.

فرماندار شهرستان همدان افزود: البته توصیه ما این است که مردم از حضور در محل‌های پرازدحام پرهیز کنند ولی طبق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا امکان تعطیلی صنوفی که مایحتاج ضروری مردم را تأمین می‌کنند نیست.

وی ضمن قدردانی از اصنافی که خودجوش اقدام به تعطیلی واحد صنفی خود کرده‌اند، گفت: بسیاری از اصناف داوطلبانه و آگاهانه به خاطر حفظ سلامت مردم فعالیت خود را تعطیل کردند که باید قدردان آنها بود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه