آخرین اخبار

13. فروردين 1399 - 17:58   |   کد مطلب: 31180
جانشین قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان همدان از هدیه سفر مشهد مقدس برای کادر درمان همدان به پاس قدردانی از زحمات آنها خبر داد.

به گزارش بهارانه،  علی معتبرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: به پاس قدرانی از زحمات بی‌دریغ مدافعان سلامت ۱۴ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به همراه خانواده برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

وی به اعطای ۱۴ بلیت بازدید رایگان از غارعلیصدر با یک نفر همراه نیز اشاره کرد  و گفت: زمان قرعه‌کشی روز میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج) است.

جانشین قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به اینکه این تسهیلات ویژه کادر درمان مقابله با بیماری کرونا شهرستان همدان است خاطرنشان کرد: افراد برای ثبت‌نام به آدرس https://b2n.ir/mashhad99 مراجعه کنند.

‌وی عنوان کرد: گروه جهادی شهید حسین همدانی به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت مهدی(عج) در نظر دارد به پاس قدردانی از زحمات بی‌دریغ مدافعان سلامت و کادر درمان بخش‌های کرونا در شهرستان همدان اعم از پزشکان، پرستاران، بهیاران و... هدیه‌هایی را در نظر گیرد هرچند این کوچکترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم. 

معتبرنیا بیان کرد: طی این فراخوان از تمام کادر درمان بخش‌های کرونا بیمارستان های شهرستان همدان دعوت می‌شود در این پویش ثبت نام کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه