آخرین اخبار

3. ارديبهشت 1399 - 16:26   |   کد مطلب: 31429
روزجهانی قدس میراث گرانسنگ بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی از اذهان مردم محو نحواهد شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ،برگزاری بزرگداشت روز قدس در فضای مجازی و تبیین اهمیت این روز در مقابله با استکبار ستیزی و اشغالگری رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برای بازگشت به سرزمین خود از موضوعاتی بود که در این جلسه بر آن تامید شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان, رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان ، روزجهانی قدس میراث گرانسنگ بنیانگذار  نظام مقدس جمهوری اسلامی از اذهان مردم محو نخواهد شد.

او  با بیان اینکه چهل سال استکبار جهانی,صهیونیسم غاصب ووهابیون تلاش می کنند در دنیا روز جهانی قدس در دنیا کم رنگ شودو امسال با سوئ استفاده ار شیوع بیماری کووید۱۹ به دنبال تامین مقاصد خود هستندغافل از اینکه امت اسلامی قدس را پاره تن خود می داندو در هر شرایطی در بازگشت فلسطینیان به سرزمین مادری و احقاق حقوق انان مصمم هستند.

او با اشاره به اینکه امسال علاوه بر استفاده از ظرفیت مجازی رسانه های دیداری و شنیداری در بزرگداشت روز قدس ، مطابق پروتکل های بهداشتی و تجلیل از شهدای بمباران نماز جمعه روز قدس سال 1361 در ورزشگاه قدس همدان،  آئین ویژه ای در نظر گرفته شده است.

در این جلسه همچنین مهدی دهقان نیری مدیر کل صدا وسیمای همدان گفت :شبکه استانی همدان ،برای برنامه سازی و بزرگداشت شکوهمند روز قدس در فضای رسانه ای آمادگی دارد.

سرهنگ خادمی معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین استان هم از برگزاری نمایشگاه مجازی,مسابقه کتابخونی و پویش مردمی با موضوع فلسطین درسطح بیش از سه  هزار حوزه و پایگاههای مقاومت استان همدان خبر داد.

در جلسه اندیشه ورزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در خصوص بزرگداشت روز قدس امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این جلسه اعلام شد برنامه های روز قدس امسال با توجه به شرایط مهار و کنترل ویروس کرونا به صورت متمرکز از سوی ستاد تهران اعلام خواهد.

انتهای پیام/غ

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه