آخرین اخبار

18. ارديبهشت 1399 - 13:01   |   کد مطلب: 31574
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: انتظار ما از هیات‌های ورزشی تقویت حوزه استعدادیابی و برنامه‌ریزی برای جذب حامیان مالی بخش خصوصی است.

به گزارش بهارانه، محسن جهانشیر روز پنجشنبه در نشست با برخی از هیات های ورزشی همدان اظهار داشت: حوزه استعدادیابی در راستای پرورش و شکوفایی نخبه های ورزشی و قرار گرفتن در سطح قهرمانی و مدال آوری از اهمیت زیادی برای دستگاه ورزش استان برخوردار است که انتظار برنامه ریزی هدفمند در این بخش داریم.

وی بیان کرد: همچنین در راستای فعالیت های چشمگیر و حضور موفق تر در میادین ورزشی کشور نیاز است تا هیات های ورزشی نسبت به جلب و مشارکت حامیان مالی بخش خصوصی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر اجرای نشست های تخصصی در راستای بررسی مشکلات هیات های ورزشی این استان گفت: ارتقا شاخص های فنی و عمومی رشته های مختلف ورزشی در راستای رشد و پیشرفت در حوزه قهرمانی جزو مهمترین اهداف دستگاه ورزش استان در سال جاری است.

جهانشیر خاطرنشان کرد: در همین راستا میزان ورزشکاران سازمان یافته، مدال های برون مرزی و کشوری، دعوت و عضو شدگان تیم ملی، برگزاری دوره های مربیگری و داوری، مراودات برون مرزی، میزبانی مسابقات ملی و بین المللی و تعداد تیم های حاضر در لیگ های کشوری از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی به شمار می رود.

وی خواستار ارتباط هیات های ورزشی با حوزه روابط عمومی شد و افزود: نقش های اطلاع رسانی در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی بسیار با ارزش است و هیات های ورزشی باید ارتباط مستمری با حوزه روابط عمومی داشته باشند.

جهانشیر افزود: رسانه های گروهی در شکل دهی و جهت دهی باورها، نگرش و افکار جامعه و همچنین ساخت بستری مناسب در عرصه ورزش نقش انکارناپذیری دارند و براین اساس باید ارتباط دو سویه بین حوزه ورزش و رسانه ها تقویت شود.

استان همدان دارای بیش از ۸۵ هزار ورزشکار سازمان یافته و ۵۰ هیات ورزشی است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه