آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1399 - 13:42   |   کد مطلب: 31595
مدیر کل نوسازی مدارس همدان خبر داد:
افتتاح نمازخانه خیرساز در شهرستان بهار
تیموری گفت: نمازخانه خیر مدرسه ساز مرحومه «گلناز مهری» در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان افتتاح شد.

به گزارش بهارانه، «فرزاد تیموری» در گفت و گو با خبرنگار شبستان گفت:  نماز خانه خیر مدرسه ساز مرحومه «گلناز مهری» در محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهار با اعتباری بالغ بر 40 میلیون تومان  افتتاح شد.

 

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان  افزود: همچنین عملیات اجرایی آموزشگاه 12 کلاسه خیر «محمد علیزاده» با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال  با حضور امام جمعه ، و جمعی از مسئولین و خیرین مدرسه ساز همدان  آغاز شده است.

 

وی  با بیان اینکه کمک به اعتلای فرهنگ و توسعه مدارس مهمترین هدف خیرین نیک اندیش است.، اظهار داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی ایجاد بستر مناسب برای مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی تشکیل می دهد.

 

تیموری با اشاره به اینکه همت والای خیرین مدرسه ساز درامر توسعه فضای آموزشی در جامعه به ویژه در استان همدان ستودنی است ، خاطرنشان کرد: خیرین نقش بسیار مهمی درجلوگیری از بحران آموزشی دارند.

 

وی با بیان اینکه در کشور ما بار اصلی مدرسه سازی بر عهده خیرین نیک اندیش است، اضافه کرد: مدرسه سازی هم در این دنیا و هم در آخرت نتایج بزرگی برای افراد دارد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه