آخرین اخبار

20. ارديبهشت 1399 - 14:34   |   کد مطلب: 31597
سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان گفت: با توجه به شیوع کرونا تعطیلی اماکن ورزشی استان همدان اعم از دولتی و خصوصی همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش بهارانه، حمدالله چاروسایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به عدم صدور مجوز بازگشایی باشگاه‌های ورزشی در استان همدان اظهار کرد: باشگاه‌هایی ورزشی شهرهای این استان مجاز به فعالیت‌ و بازگشایی نیستند چراکه در مورد شیوع کرونا در منطقه سفید قرار نداریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها یک‌هزار و ۳۳۲ شهرستانی که در کشور وضعیت سفید دارند می‌توانند فعالیت ورزشی خود را با پروتکل ابلاغی ستاد مقابله با کرونا از سر بگیرند اما هیچ یک از شهرهای همدان در این وضعیت قرار ندارند و هرگز اجازه فعالیت به رشته‌های ورزشی داده نمی‌شود.

سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: طبق آخرین بخشنامه، تمام فضاهای ورزشی استان تا پایان اردیبهشت ماه تعطیل است و برای شروع فعالیت‌ها تابع دستورالعمل جدید ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا هستیم.

وی با بیان اینکه برابر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت تمامی شهرها به صورت هفتگی رصد می شود و تصمیمات بعدی بر اساس ارزیابی‌های روز اتخاذ می‌شود خاطرنشان کرد: فعالیت باشگاه‌های خصوصی نیز همچنان ممنوع است و هرگونه فعالیت با برخورد مراجع قضایی به پلمب و جریمه محکوم خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه