آخرین اخبار

22. ارديبهشت 1399 - 19:28   |   کد مطلب: 31618
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری همدان گفت: با ۲۲ متخلف در ساخت و سازهای غیرمجاز حاشیه این شهر امروز /دوشنبه/ در قالب سومین طرح گشت زنی مشترک با جهاد کشاورزی و منابع طبیعی همدان برخورد شد.

به گزارش بهارانه،  ملایری محمدعلی گلشن روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازرسی های صورت گرفته علاوه بر صدور ۱۱ برگ اخطاریه به مالکان، ۱۱ فقره تخلف نیز منجر به تشکیل پرونده شد.

وی اضافه کرد: متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع شدند ضمن اینکه آن دسته از مالکان که اخطار دریافت کرده اند باید در زمان تعیین شده نسبت به رفع تخلف اقدام کنند.

گلشن بیان کرد: مقابله با تغییر کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده و حریم شهر همدان رویکرد اصلی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری است و با قدرت این رویه ادامه می یابد.

وی یادآور شد: شهروندان همدانی قبل از هرگونه احداث بنا و دیوارکشی و سایر اقدام ها پیرامون ساخت و ساز در املاک خود نسبت به اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و جهاد کشاورزی اقدام کنند.

از ابتدای امسال تاکنون بیش از یکصد مورد ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر همدان تخریب شد.

بر این اساس مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری با همکاری جهاد کشاورزی و منابع طبیعی اقدام به تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق شورین، حیدره، یکانه، کنجینه، رباط شورین، چشین و فقیره کرد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر