آخرین اخبار

1. خرداد 1399 - 12:14   |   کد مطلب: 31711
فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا (س) همدان خبر داد
برگزاری ویژه‌برنامه‌های روز قدس به‌همت حوزه حضرت زهرا(س) همدان
فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا (س) همدان از برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت روز قدس به همت پایگاه‌های مقاومت حضرت زهرا (س) سپاه ناحیه همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه،  سمیه زهره‌وند درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری بسیج در همدان با بیان اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نامگذاری شده است، اظهار داشت: حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه همه مسلمانان است و ما باید برای حمایت از فلسطینیان در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود، تصریح کرد: این امر مانع از حمایت مسلمانان از فلسطین نیست، بنابراین امسال مسلمانان از طرق دیگری حمایت خود را ملت مظلوم فلسطین فریاد خواهند زد.

فرمانده حوزه مقاومت حضرت زهرا (س) همدان با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند قدس عزیز را از سلام بگیرید، افزود: بسیجیان همانند همیشه از طریق فضای مجازی این واقعیت را به سران رژیم صهیونیستی گوشزد خواهند کرد.

وی بیان کرد: روز قدس به عنوان حمایت از مستضعفان یکی از وظایف شرعی ما است و آموزه‌های قرآنی بر این امر تاکید داشته است بنابراین نباید در خصوص حمایت از مردم فلسطین کوتاهی نکنیم.

زهره‌وند با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت روز قدس گفت: به همین منظور مسابقاتی از قبیل  پوسترسازی، خوشنویسی، ساخت آدمک و نقاشی با موضوع روز قدس به همت پایگاه‌های مقاومت حضرت زهرا (س) سپاه ناحیه همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه