آخرین اخبار

3. خرداد 1399 - 13:35   |   کد مطلب: 31727
اتاق اصناف شهرستان بهار درربیانبه ای امسال را اولین سالی نام برد که سردار سلیمانی در بین ما نیست.

به گزارش بهارانه، اتاق اصناف شهرستان بهار به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد. در این پیانیه آمده است:
روز قدس یادگار ماندگار بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی است که موجب شد آرمان فلسطین برای همیشه به عنوان اولویت اول جهان اسلام زنده بماند.

امسال به علت شیوع بیماری کرونا و ممنوع بودن تجمعات راهپیمایی روز قدس برگزار نمی گردد. اما مهمتر از این امسال اولین روز قدسی است که مجاهدان و مبارزان مسلمان جهان به ویژه امت اسلامی ایران فرمانده قهرمان و سردار جبهه مقاومت یعنی سردار سلیمانی را در بین خود ندارند. اما جبهه کفر به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس بدانند روز قدس یادگار همان امامی است که فرمود هر پرچمی از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برداشته و به میدان میآید. بر همین اساس به متجاوزان و اشغال گران اعلام می نماییم، ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم از شاخصه های اصلی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است و صدها و هزاران سلیمانی آمادهاند که پرچم ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم سردارسلیمانی را به دوش بکشند و تا محو جبهه کفر و همه متجاوزان راه و مسیر او را ادامه دهند.

ما اصناف، بازاریان شهرستان بهار در آستانه روز سوم خرداد و سالگرد حماسه آزادی خرمشهر عزیز اعلام می کنیم، که امت انقلابی ما همان کسانی هستند که توانستند خرمشهر عزیز را از دست متجاوزین بعثی آزاد نمایندو در مسجد جامع خرمشهر نماز جماعت برگزار کنند و بر دیوار های آن از قول امام راحل بنویسند “خرمشهر را خدا آزاد کرد“ و بر این باوریم و یقین داریم انشاالله در آینده ای نه چندان دور رزمندگان و مجاهدان امت اسلامی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری قدس عزیز را آزاد خواهند کرد و در مسجد الاقصی نماز جماعت برگزار خواهند نمود و از قول مقام معظم رهبری بر روی دیوار قدس خواهند نوشت که “قدس را خدا آزاد کرد“ انشاالله

روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان بهار

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر