آخرین اخبار

4. خرداد 1399 - 1:53   |   کد مطلب: 31736
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: قدس اشغالی را با اتکا به خداوند متعال و وعده راستین وی به خرمشهر جهان اسلام تبدیل می کنیم.  

به گزارش بهارانه،  سرهنگ مرتضی سیاهوشی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم درتویسرکان یاد و خاطره شهدای عملیات آزاد سازی خرمشهر- "الی بیت المقدس" را گرامی داشته و اظهار داشت: خداوند متعال به صراحت وعده داده که اگر دین خدا را یاری کنیم و در این راه استقامت و صبر داشته باشیم، پیروزی و فتح قطعاً محقق می شود.

بیشتر بخوانید

حماسه ماندگار‌ رزمندگان همدانی در آزادسازی خرمشهر؛ چشم امید حاج احمد متوسلیان به «حبیب» بود

تهران| "آزادسازی خرمشهر" مدیون خون پر برکت شهدا است

فرمانده سپاه ‌استان البرز در گفت‌وگو با تسنیم: صدام وانمود می‌کرد ایران توان بازپس‌گیری خرمشهر را ندارد

وی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و دور نیست زمانی که رسانه ها این خبر را مخابره کنند که قدس را خدا آزاد کرد.

سیاهوشی قدس را نماد آرمان خواهی و حق مداری مسلمانان در سراسر جهان دانست و تاکید کرد: مکتب ناب محمد و آل محمد هرگز به هیچ مسلمانی اجازه خیانت به آرمان های اسلامی و کوتاه آمدن در برابر صهیونیست های غاصب را نمی دهد.

وی ابراز کرد: آزادی خرمشهر فقط آزادی یک شهر نبود بلکه نماد دست یابی به قله های فتح و ظفر با توکل به خدا، توسل به ائمه و راهبرد جهادی و تلاش مضاعف در این راه بود.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان تصریح کرد: امروز اگر می خواهیم از سیم خاردار اشغالگران صهیونیستی رد شویم و قدس را آزاد کنیم ابتدا باید بفهمیم که چگونه از سیم خاردار رد شدیم و خرمشهر آزاد شد.

وی گفت: آنچه خرمشهر را از چنگال ظالمانه دشمن بعثی نجات داد، قدرت ایمان، اخلاص، خدا محوری، شجاعت و شهادت طلبی بود.

سیاهوشی با اشاره به سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اراده و تقدیر الهی بر آزاد سازی قدس شریف قرار گرفته متذکر شد: همچنانکه خرمشهر آزاد شد و قدس آزاد می شود در هر جا شیوه حرکت خدا محور، حق طلبانه و جهادی تحت امر ولی فقیه زمان را پیش بگیریم بدون تردید فاتح میدان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: این راهبرد روشن و پیروزی بخش فقط مربوط به میدان رزم و جنگ نظامی نیست بلکه در همه عرصه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی راهگشا و موثر است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه