آخرین اخبار

5. خرداد 1399 - 14:20   |   کد مطلب: 31744
دوره جدید کارگاه داستان مقدماتی با تدریس سید میثم موسویان از نویسندگان توانای همدانی از اواخر خردادماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، دوره جدید کارگاه داستان مقدماتی با تدریس سید میثم موسویان از نویسندگان توانا و برجسته همدانی از اواخر خردادماه امسال آغاز می‌شود.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان  اظهار داشت: دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان هرسال با برنامه‌هایی نظیر آموزش اصول و مبانی پایه‌ای داستان‌نویسی، معرفی چهره‌های برتر عرصه داستان‌نویسی و آثار برجسته ادبیات داستانی، جمع‌خوانی آثار مطرح ایران و جهان و نقد و بررسی آثار جدید اعضا، اقدام به برپایی کانون‌های داستان‌نویسی مقدماتی کرده است.

بیشتر بخوانید

داستان شکار پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکایی کتاب شد/شکار هیولا در کتابفروشی ها

برگزاری نخستین جشنواره داستان کوتاه "قرنطینه بی‌مرز"

«باغ چنا»؛ اولین تجربه انصاری‌نژاد در داستان‌نویسی

‌مریم زندی درباره کیفیت برگزاری کلاس‌ها افزود: کارگاه آموزش مقدماتی داستان‌نویسی 1 و 2 طی یک سال برگزار می‏‌شود و افرادی که در آزمون پایان‏ دورۀ این مرحله موفق به کسب امتیاز شوند، امکان شرکت در دوره‌های پیشرفته را خواهند داشت.

وی هزینه ثبت نام در این دوره ها را 80 هزار تومان عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان برای ثبت‌ نام در دوره جدید آموزش مقدماتی باید حداکثر تا پایان وقت اداری ‌شنبه 17خرداد امسال، با در دست داشتن یک قطعه عکس و کپی کارت ملی به دفتر آفرینش­‌های ادبی حوزه هنری استان واقع در ابتدای خیابان شریعتی، روبروی بانک صادرات مرکزی، بن‌بست زرین مراجعه کنند.

به گزارش تسنیم، سید میثم موسویان مدرس این دوره از کلاس آموزشی داستان نویسی حوزه هنری همدان  توانسته در جشنواره بین المللی سلام بر نصرالله در سال 1386 برگزیده شده و رتبه سوم در جشنواره پیامبر اعظم(ص) در سال 1387 را نیز به دست آورد.

‌کارگاه داستان‌نویسی مقدماتی با تدریس سید میثم موسویان یکشنبه‌ها ساعت 16 در محل حوزه هنری همدان واقع در خیابان شریعتی بن بست زرین ‌برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه