آخرین اخبار

10. خرداد 1399 - 9:06   |   کد مطلب: 31788
معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان همدان برگزاری مسابقه کتابخوانی" وصف آفتاب " به صورت استانی را عامل تشویق دانش آموزان جهت آشنایی با انقلاب و افکار بزرگ امام خمینی(ره) دانست.

به گزارش بهارانه، خانم مریم جان جان در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «وصف آفتاب» به صورت استانی خبر داد و گفت:در آستانه ۱۴ خرداد، سالروز عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب، حضرت  امام خمینی(ره) مسابقه استانی کتابخوانی ویژه دانش اموزان رده سنی 12تا 17 سال با عنوان "وصف آفتاب" برگزار می‌ شود.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان، هدف از برگزاری این مسابقه فرهنگی را آشنایی دانش آموزان با شخصیت بزرگ مردی مانند حضرت امام  خمینی(ره)، ابعاد وجودی، سیره علمی و عملی ایشان به نسل فعلی کشور دانست و تصریح کرد: این مسابقه با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان در روز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی برگزار و به پنج نفر برتر استانی جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این مسابقه استانی برگرفته از کتاب "امام خمینی (ره ) از ولادت تا ولایت " نوشته رضا بابایی است که علاقه مندان می توانند فایل کتاب مورد نظر را در سایت مدیریت استان به آدرس  hamadan.whc.دریافت کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان افزود: 20 سوال چهارگزینه ای از متن کتاب تهیه و در روز 14 خرداد ماه 99 در سایت مدیریت استان بارگذاری می شود و تا 24 ساعت پس از بارگذاری به شرکت کنندگان فرصت ارسال پاسخنامه به آی دی mjanjan1362@ داده خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه