آخرین اخبار

21. خرداد 1399 - 17:23   |   کد مطلب: 31897
به منظور افتتاح پروژه های آموزشی و ورزشی صورت گرفت
سفر وزیر آموزش‌ و پرورش به همدان
عصر امروز وزیر آموزش‌ و پرورش به منظور افتتاح پروژه های آموزشی و ورزشی وارد همدان ‌شد و مورد استقبال مسوولان استان قرار گرفت.

به گزارش بهارانه،   به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به منظور افتتاح پروژه های آموزشی و ورزشی وارد همدان شد و مورد استقبال مسوولان استان قرار گرفت. 

   حاجی میرزایی در این سفر پس از شرکت در مراسم عطرافشانی مزار شهدا، با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان دیدار خواهد کرد.

   وزیر آموزش و پرورش در  سفر دو روزه خود علاوه بر سخنرانی در جمع خیرین مدرسه ساز و اعضای کارگروه طرح تحولی توسعه مشارکت ها(آجر به آجر)  و دیدار صمیمی با اعضای شو.رای معاونین استان و روسای آموزش و پرو.رش شهرستان ها، نواحی و مناطق،  در شورای آموزش و پرورش استان حضور خواهد یافت.

   افتتاح استخرهای دانش آموزی، کلنگ زنی پروژه آموزشی 12 کلاسه زنده یاد عبدالحسین زمانی و بازدید از پروژه های آموزشی در حال احداث از دیگر برنامه های وزیر آموزش و پرورش در سفر به همدان است.

   گفتنی است در این سفر رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس و رییس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی وزیر آموزش و پرورش را همراهی می کنند.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه