آخرین اخبار

5. تير 1399 - 12:30   |   کد مطلب: 32012
معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان با اعلام خبر برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرستان همدان گفت: جمعه این هفته به جز شهرستان‌های ملایر، نهاوند وتویسرکان در دیگر شهرستان‌های استان نماز جمعه اقامه می‌شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، مسلم مخفی معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلی نمازهای جمعه در استان همدان در ایام گذشته، اظهار داشت: پس از شیوع ویروس منحوس کرونا و به جهت حفظ سلامتی مردم و تبعیت از دستورالعمل‌های و پروتکل‌های وزارت بهداشت و مصوبات ستاد کرونا از اسفند سال گذشته اقامه نماز جمعه در استان ممنوع شد.

وی افزود: در این مدت بسیاری از مومنان خطه دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان چشم انتظار بازگشایی مجدد اقامه نماز وحدت بخش جمعه بودند، اما از آنجایی که سلامتی مردمی بسیار با اهمیت است امکان برگزاری وجود نداشت.

مشاور رسانه‌ای نماینده ولی فقیه در استان همدان با اعلام خبر برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرستان همدان، مطرح کرد: جمعه این هفته به جز شهرستان‌های ملایر، نهاوند وتویسرکان در دیگر شهرستان‌های استان اقامه نماز جمعه را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم جهت ضدعفونی حسینه امام خمینی(ره) محل برگزاری نماز جمعه در همدان اندیشیده شده، گفت: در شهر همدان نماز جمعه به امامت آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، اقامه خواهد شد.

مخفی با تاکید بر لزوم رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشت، عنوان کرد: نمازگزاران عزیز ماسک، مواد ضدعفونی کننده، مهر و سجاده شخصی را به منظور رعایت بهداشتی فردی همراه خود داشته باشند.

 انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه