آخرین اخبار

7. تير 1399 - 19:56   |   کد مطلب: 32034
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان خبر داد:
کشف ۲.۵ کیلوگرم مواد روان گردان شيشه در همدان
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان از کشف مقدار 2 کیلو و 500 گرم مواد روانگردان شیشه در همدان و دستگیری 2 قاچاقچی خبر داد | برخورد و پیگیری قاچاقچیان با اشراف اطلاعاتی از رویکرد های اصلی پلیس بوده و دستگیری قاچاقچیان فوق الذکر هشداری به سایر قاچاقچیان می باشد که بدانند از چنگال قانون نمی توان گریخت.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان از کشف مقدار 2 کیلو و 500 گرم مواد روانگردان شیشه در همدان و دستگیری 2 قاچاقچی با همکاری مامورین آگاهی استان خبر داد.

سرهنگ محمد تقی حاجیلویی در تشریح این خبر گفت: در پی اطلاعات و اخبار رسیده از منابع و مخبرین ، پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به شناسایی قاچاقچیانی شد که اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به استان همدان می کرد.

وی ادامه داد: قاچاقچیان موصوف قصد انتقال مواد مخدر به همدان را دارند که پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر با یک اقدام سریع عملیاتی خودرو آنها را در یکی از مناطق شهر همدان شناسایی و متوقف کردند ، که مقدار 2 کیلو و 500 گرم مواد روان گردان شیشه با لفافه کشف شد که در این رابطه 2 نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

حاجیلویی گفت: برخورد و پیگیری قاچاقچیان با اشراف اطلاعاتی از رویکرد های اصلی پلیس بوده و دستگیری قاچاقچیان فوق الذکر هشداری به سایر قاچاقچیان می باشد که بدانند از چنگال قانون نمی توان گریخت.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه