آخرین اخبار

8. تير 1399 - 16:34   |   کد مطلب: 32043
مسئول واحد خواهران طلایه داران امر به معروف همدان:
فرهنگ سازی عفاف و حجاب در جامعه کار جهادی می‌طلبد
مسئول واحد خواهران طلایه داران امر به معروف همدان گفت: عفاف و حجاب از ضروریات و نماد دین است، بنابراین برای مقابله با نقشه های دشمنان در ایجاد زمینه های فساد و بی عفتی و بی حجابی، باید به صورت جهادی عمل کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، الهه مختاری، مسئول واحد خواهران طلایه داران امر به معروف همدان، صبح امروز در نشست بنیاد حجاب و عفاف، در دفتر امام جمعه همدان، ترویج عفاف و حجاب را مستلزم تلاش و کوشش فراوان دانست و گفت: برای حصول نتیجه در این امر باید به صورت مستمر فعالیت داشته باشیم و نباید به هفته حجاب و عفاف منحصر باشد.

وی اضافه کرد: یکی از طرح هایی که برای نهادینه سازی بحث حجاب و عفاف در بین دانش آموزان در مدارس برگزار شد، برپایی کرسی های آزاداندیشی با موضوعات آزاد و در نهایت مباحث حجاب و همچنین بررسی روابط دختران و پسران بود.

مسئول واحد خواهران طلایه داران امر به معروف همدان در بیان یکی دیگر از راهکارهای فرهنگ سازی عفاف و حجاب، تصریح کرد: طرح برندسازی در ارائه الگوهای ایرانی اسلامی در حوزه عفاف و حجاب برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ حجاب ضروری است.

وی در ادامه افزود: ایجاد کسب و کارهای زودبازده و خانگی می تواند در جذب فروشندگان خانمی که به دلیل اشتغال خود را به مانکن تبدیل می کنند بسیار مؤثر باشد.

مختاری در پایان گفت: عفاف و حجاب از ضروریات و نماد دین است و دشمن برای مقابله با این امر تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته است، بنابراین برای مقابله با نقشه های دشمنان در ایجاد زمینه های فساد و بی عفتی و بی حجابی، باید به صورت جهادی عمل کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه