آخرین اخبار

9. تير 1399 - 12:59   |   کد مطلب: 32050
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه توجه به اصل امامت و ولایت هم سعادت دنیا و هم حیات ابدی آدمی را رقم می‌زند گفت: مدیریت حیات دنیوی و اخروی ما با امام است که ما را به توحید می‌رساند بنابراین بدون امامت و توجه به سیره آنها مدیریت و عدالت محقق نمی‌شود.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، آیت‌الله حبیب‌‌الله شعبانی ظهر امروز در جریان حضور اعضای کاروان زیر سایه خورشید در دفتر نماینده ولی فقیه در استان ضمن عرض تبریک دهه کرامت اظهار کرد: در فضایی که ویروس منحوس کرونا باعث بروز مشکلات و محدودیت‌هایی حتی در زیارت شده است حضور پرچم متبرک رضوی در شهرها باعث بهره‌مندی مردم از این توفیق الهی می‌شود.

وی با بیان اینکه توجه به اصل امامت و ولایت هم سعادت دنیا و هم حیات ابدی آدمی را رقم می‌زند گفت: مدیریت حیات دنیوی و اخروی ما با امام است که ما را به توحید می‌رساند بنابراین بدون امامت و توجه به سیره آنها مدیریت محقق نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه تنها راه تحقق عدالت در جامعه وجود امام است در غیر این صورت نمیتوان جامعه را درست مدیریت کرد گفت: هر کس در مسیر احیا و ترویج امر اهل بیت(ع) قدم برمی‌دارد باید شاکر خداوند متعال باشد.

وی با بیان اینکه پرچم فی‌نفسه یک پارچه است امام وقتی منتسب به امام(ع) می‌شود ارزش معنوی خاصی می‌یابد و گره‌گشایی می‌کند گفت: باید نسبت به ترویج معارف دینی و به خصوص فرهنگ رضوی همه‌جانبه و با برنامه وارد شده و در این مسیر جهادی کار کنیم.

شعبانی با اشاره به اینکه توسل به امام رضا(ع) گره‌های بسیاری را باز کرده است گفت: افراد زیادی به واسطه توسل به امام رضا(ع) از برکات حضرت بهره‌مند شدند و باید قدر این موقعیت را بدانیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه