آخرین اخبار

10. تير 1399 - 0:06   |   کد مطلب: 32055
حجت ‌الاسلام والمسلمین ارزنده امام جمعه بهار، امروز از اماکن ورزشی شهر بهار بازدید کرد و در جریان مشکلات ورزش شهرستان قرار گرفت.

به گزارش بهارانه،  امام جمعه بهار در بازدیدی که صبح امروز از مجموعه ورزشی شهرستان بهار داشت، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین خادمان ورزش و جوانان بر اهمیت رسیدگی به امور جوانان و لزوم  همگانی کردن ورزش بین آحاد مردم تاکید نمود.

حجت الاسلام محمدعلی ارزنده افزود: توجه و حمایت جدی به ورزش موجب ارتقای سلامت عمومی جامعه می شود.

وی در ادامه با اشاره به کمبودهای ورزش در شهرستان گفت: باید به ورزش شهرستان نگاه ویژه ای صورت گیرد و باید در اولین فرصت جلسه ای با حضور نماینده مردم بهار در مجلس شورای اسلامی؛ فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان شکل بگیرد تا بخشی از مشکلات ورزش حل شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار نیز در این بازدید با تقدیر از نگاه ویژه امام جمعه بهار به امر ورزش اظهار کرد: ورزش یک مقوله بزرگی است که برای حل مشکلات آن باید هزینه کرد و اعتبارات فعلی اداره ورزش و جوانان کافی نیست و نمی تواند پاسخگوی نیازهای بی شمار ورزشکاران و جامعه ورزش باشد.

وی با اشاره به اینکه ورزش شهرستان بهار در زمینه های مختلف با چالش ها و مشکلاتی مواجه است، توضیح داد: باید شرایطی ایجاد شود تا جوانان نسبت به ورزش ترغیب شوند چون اساس سلامت جامعه ورزش است و بازدید امروز امام جمعه بهار قطعا مایه دلگرمی اهالی ورزش خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار افزود: از همه مدیران و مسئولان و دلسوزان ورزش شهرستان می خواهم که ورزش و ورزشکاران را تنها نگذارند تا بتوانیم با همکاری و همدلی ورزش شهرستان را به سامان برسانیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه