آخرین اخبار

21. تير 1399 - 18:07   |   کد مطلب: 32166
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان از کاهش قیمت تخم مرغ در بازار همدان خبر داد و گفت: از امروز فروش هر شانه تخم مرغ بیش از ۲۲ هزار تخلف است.

به گزارش بهارانه، جواد عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: از امروز نرخ هر شانه تخم‌مرغ در همدان برای مصرف کننده بین 18 هزار و 500 تا 22 هزار تومان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه عرضه تخم‌مرغ با نرخ بیش از 22 هزار تومان تخلف محسوب می‌شود ، ابراز کرد: صادرات تخم مرغ ممنوع شده و همین امر سبب کاهش قیمت تخم مرغ شده است. قیمت هر شانه تخم مرغ با توجه به وزن آن متفاوت است.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با تاکید بر اینکه هیچگونه کمبودی در عرضه تخم مرغ وجود ندارد و بین عرضه و تقاضا تعادل برقرار است، تصریح کرد: روزانه بین 40 تا 50 تن تخم مرغ در بازار توزیع می‌شود.

بیشتر بخوانید

مدرس خیابانی: قیمت هر شانه تخم مرغ 20 هزار تومان است

تداوم بازرسی لوازم خانگی، لاستیک، مرغ، تخم مرغ و حبوبات تا بازگشت ثبات به بازار

گرانی مرغ و تخم مرغ پای خاوازی را به مجلس کشاند

عاشوری با بیان اینکه حداکثر قیمت مصوب مرغ نیز در بازار همدان 15 هزار تومان اعلام شده، ابراز کرد: مرغ منجمد نیز با نرخ 13 هزار و 500 تا 13 هزار و 700 تومان در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قیمت بوقلمون نیز 20 تا 22 هزار تومان است، گفت: گرانی گوشت قرمز سبب افزایش تقاضا و گرایش مردم به سمت گوشت سفید شده است. روزانه بیش از 70 تن مرغ گرم در بازار توزیع میشود و کمبودی هم در زمینه عرضه مرغ گرم وجود ندارد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه