آخرین اخبار

22. تير 1399 - 15:03   |   کد مطلب: 32173
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان همدان اعلام کرد: علت قطعی آب ورزشگاه قدس همدان بدهی ۱۳ میلیارد ریالی اداره کل ورزش و جوانان استان به این شرکت بوده است.

به گزارش بهارانه، علی قدیمی در گفت‌وگو با ایسنا، مطرح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از سال ۱۳۹۴ تاکنون ۱۳ میلیارد ریال بابت حق انشعاب آب و فاضلاب نصب شده در اماکن مربوطه که ۷.۷ میلیارد ریال آن مربوط به پیش از سال ۹۸ بوده، به شرکت آب و فاضلاب استان همدان بدهکار است.

وی افزود: این وجوه طبق قانون باید پیش از نصب انشعابات پرداخت می‌شده که این شرکت در راستای همراهی و همکاری، اقدام به فروش و نصب آنها بدون دریافت مبالغ کامل مذکور کرده است.

قدیمی اضافه کرد: در این بین این اداره کل برای حدود ۱۱۵ فقره انشعاب آب موجود در اماکن مختلف شامل سالن های ورزشی، استخرها، استادیوم ها و اماکن اداری در استان مبلغ ۷.۴ میلیارد ریال بابت آب بها به شرکت آبفای استان بدهکار است این در حالیست که شرکت آب و فاضلاب استان همدان به عنوان یک مجموعه خدماتی به علت تفاوت بین هزینه تولید و توزیع آب با مشکلات فراوانی در تأمین و توزیع این مایع حیات بخش روبرو است. 

وی اظهار کرد: متأسفانه با وجود پیگیری‌های مکرر همکاران در شرکت آب و فاضلاب استان، از سوی مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان عزمی برای پرداخت بدهی دیده نشد و این شرکت براساس ضوابط جاری خود پس از ابلاغ چندین بار اخطار قطع و با هماهنگی استانداری و مجموعه‌های ذیربط مجبور به قطع آب یکی از انشعابات بدهکار در لیست ۱۱۵ فقره‌ای این اداره کل شد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان همدان در پایان تأکید کرد: امید است تمام مشترکین در سطح استان با پرداخت به موقع قبوض آب خود به ویژه در این ایام که آب یکی از مهمترین عوامل رفع بیماری همه گیر کرونا بوده، یاری رسان این شرکت در تأمین و توزیع آب باشند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه