آخرین اخبار

23. تير 1399 - 16:09   |   کد مطلب: 32188
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان:
استان همدان پیشگام در دستاوردهای فرهنگی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان، گفت: استان همدان پیشگام در دستاوردهای فرهنگی است.

به گزارش بهارانه، حجت السلام و المسلمین نظیری در گفتگو با خبرگزاری برنا از همدان، اظهار کرد: در جلسه مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی با ریاست سازمان تبلیغات اسلامی  حجت الاسلام محمد قمی و معاونین ایشان در دفتر ریاست سازمان که عصر دیروز برگزار شد اداره کل تبلیغات اسلامی همدان به عنوان پیشگام در دستاوردهای فرهنگی در بین ادارات کل تبلیغات اسلامی کشور معرفی شد.

وی افزود: در این جلسه مباحث مهم فرهنگی و نقاط قوت و ضعف استان در زمینه فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

حجت الاسلام نظیری با اشاره به اهمیت پیگیری مسائل فرهنگی عنوان نمود: همانطور که نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید پیگیر مسائل اقتصادی و معشیتی مردم باشند باید پیگیر مسائل فرهنگی هم باشند چرا که فرهنگ عنصر مهم در هر جامعه می باشد که بر دیگر بخش ها اثر خواهد گذاشت .

مدیر کل تبلیغات استان همدان با اشاره به عملکرد بسیار خوب حوزه علمیه در همدان بیان کرد: ظرفیت بسیار خوب حوزه های علمیه خواهران و براداران و عملکرد و تربیت تعداد زیادی شخصیت دینی و فرهنگی در این حوزه ها موجب نقطه قوت استان شده است.

وی افزود: از دیگر نقاط قوت استان تعداد فعالان فرهنگی داخل و خارج استان می باشد .

حجت السلام نظیری از بهره گیری فناوری های جدیدی در عرصه هیئت ها خبر داد و مطرح کرد: یکی از فعالان فرهنگی استان همدان در این جلسه طرحی خلاقانه با توجه شرایط کرونا ارایه داد که قرار شد از این طرح خلاقانه که ظرفیت بسیار خوبی در حوزه فضای مجازی و حقیقی دارد در ایام عزا حسینی استفاده شود .

وی افزود: خوشبختانه در اداره کل تبلیغات استان همدان توانستیم در حوزهای اقتصادی و خدمات اجتماعی به همشهریان عزیز ممتاز باشیم .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاه اینکه یکی نقاط ضعف استان عدم تمرکز روحانیون در تمام روستاهای همدان به دلیل کمبود بودجه مطرح کرد: در این جلسه مقرر شد که به این موضوع به صورت جدی تر بپردازیم و ضعف ها و آسیب های در این حوزه را جبران کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه