آخرین اخبار

24. تير 1399 - 13:46   |   کد مطلب: 32193
سردار طلایی نیک در پی درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم شریف بهار و کبودرآهنگ پیامی صادر کرد

به گزارش بهارانه، رضا طلایی نیک معاون پارلمانی وزارت دفاع، عیسی جعفری را دارای اهتمامی ویژه در توسعه شهرها و روستاهای منطقه عنوان کرد و تحرک ویژه او در مدت کوتاه حضور در مجلس را، در ابتلا به بیماری موثر دانسته و فقدان وی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون

درگذشت دوست گرامی، زنده یاد عیسی جعفری نماینده مردم شریف شهرستان های بهار و کبودراهنگ غم بار و تاسف انگیز است. مرحوم جعفری زندگی خود را وقف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نقش آفرینی درعرصه های پارلمانی، مدیریتی، نظارتی و اجتماعی نمود.

از اوان جوانی توام با تحصیل و اُنس با مردم مومن و انقلابی روستای داق داق آباد و شهر کبودراهنگ، با ایفای مسئولیت های گوناگون، از کارشناسی تا مدیریت های ستادی و اجرایی در استان همدان و وزارت کشور، شخصیت ولایی، مردمی و مدیریتی او تکوین یافت و این شایستگی ها زمینه ساز اعتماد و اتکای مردم حوزه انتخابیه به ایشان برای نمایندگی ملت ایران در دوره های هشتم و یازدهم مجلس شورای اسلامی گردید.

رویکرد ارزشی و مردمی این برادر ارجمند و خدمتگزار در تعامل با اقشار گوناگون و آرمان‌های انقلاب اسلامی و نیز کارنامه خدمات ایشان در حافظه تاریخی مردم ماندگار است و رضایت خلق خدا، منزلت و مغفرت الهی را برایش تعالی می بخشد.

در چند نشست مشترک اخیر، اهتمام ویژه برای پیشبرد امور روستاها و شهرهای حوزه انتخابیه و اعتقاد به نقش آفرینی کارآمد مجلس در افکار و گفتار مرحوم جعفری برجسته بود که بطور حتم از تعهد، تجربه و کوشش دلسوزانه وی نشات می گرفت و این تحرک و تلاش بی وقفه ایشان در ابتلای به بیماری ناعلاجش بی تاثیر نبود.
با عرض تسلیت به خانواده و بستگان معزز ایشان و مردم شریف شهرستان های بهار و کبودراهنگ و استان همدان و نیز نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، از پیشگاه خداوند متعال برای این فقید سعید، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان گرامی صبر اَجرآفرین و سلامتی مسئلت می نمایم.

رضا طلایی نیک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه