آخرین اخبار

25. تير 1399 - 11:51   |   کد مطلب: 32204
رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان خبر داد
راه اندازی سامانه گزارش های مردمی در آموزش و پرورش استان همدان
رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان همدان از راه اندازی سامانه دریافت گزارش های مردمی در بخش پاسخگویی به شکایات سایت آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان،  سهراب جلالوند گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و  به منظور کاهش حضور فیزیکی اولیاء گرامی در مدارس، سامانه دریافت  گزارش های مردمی در بخش پاسخگویی به شکایات سایت اداره کل آموزش و پرورش استان همدان به آدرس shekayat.medu.ir فعال گردید.  

  جلالوند افزود: همچنین در راستای نظارت همگانی بر امور مدارس در ایام ثبت نام، رییس انجمن اولیا و یا یک نفر از اعضای انجمن به انتخاب شورای مدرسه به عنوان ناظر در کنار مدیر مدرسه انجام وظیفه خواهد نمود.

  وی تصریح کرد: مدیران مدارس گزارش عملکرد ستاد ثبت نام خود را هر هفته با امضای خود و ناظر ثبت نام به کارشناسان ارزیابی عملکرد ادارات تابع ارسال می نمایند.

  رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استان خاطرنشان کرد: نحوه  اطلاع‌ رسانی در این خصوص در سایت اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت متبوع به آدرس arzyabi.medu.ir   منتشر گردیده است. 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه