آخرین اخبار

27. تير 1399 - 18:50   |   کد مطلب: 32230
امام جمعه همدان گفت: در بحث اقشار، کادر سازی و شناسایی نیروهایی که توانایی کلان مدیریتی داشته باشند موضوع بسیار مهمی است که صالحین باید برنامه ویژه‌ای برای آن داشته باشند.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی عصر امروز در هم‌اندیشی مجمع سرمربیان اقشار بسیج با تاکید بر اینکه برای موفقیت در ادامه مسیر انقلاب، نیازمند تربیت نیروهای کارآمد و در عین حال معتقد به مباحث دینی هستیم، اظهار داشت: صرف اینکه کسی انسان خوبی باشد برای موفق شدن کفایت نمی‌کند، بلکه امروز به کسی احتیاج داریم که توانایی مدیریت داشته باشد.

وی افزود: 313 یار حضرت حجت(عج) با وجود آنکه انسان‌های خوبی هستند اما مدیر خوبی هم هستند، بنابراین برای تحقق اهداف پیش‌روی انقلاب نیاز به انسان متعهد و کاربلد داریم.

بیشتر بخوانید

همدان| اجرای طرح صالحین تحولی عظیم در کادر سازی ایجاد کرده است

محسن رضایی: به نهضت کادرسازی نیاز داریم

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: دستگاه قضا از ظرفیت نیروهای جوان برای کادرسازی استفاده کند

امام جمعه همدان استفاده از ظرفیت بسیج اقشار را ضروری خواند و گفت: گاهی در بین اقشار مختلف افرادی وجود دارند که از توانایی مدیریتی خوبی برخوردار هستند و به نوعی نخبگان مدیریتی هستند و می‌توان از ظرفیت آنها به خوبی استفاده کرد.

وی تصریح کرد: در بحث اقشار، کادر‌سازی و شناسایی نیروهایی که توانایی کلان مدیریتی داشته باشند موضوع بسیار مهمی است که صالحین باید برنامه ویژه‌ای برای آن داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان عدم توجه به کادر سازی را علت بسیاری از گله مندی‌ها عنوان کرد و گفت: گله مندی‌هایی که در نهادهای مختلف وجود دارد بیشتر در بین مدیرانی است که ارتباط مستقیم با مردم دارند و در لایه‌های زیرین هستند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی نباید تنها تربیت انسان‌های خوب باشد، عنوان کرد: علاوه بر این که باید انسان‌های با تقوا تربیت کنیم، باید با معرفی افرادی آگاه و با بصیرت به جامعه باری را از دوش نظام اسلامی بر داریم.

آیت الله شعبانی تاکید کرد: بسیج اقشار، فرصت بزرگی است که اگر به درستی از آن استفاده کنیم، می‌توانیم مدیرانی که به دنبال تحول هستند را شناسایی و تربیت کنیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی معاونت مطالبه‌گری در ستاد احیا امر به معروف در استان همدان، بیان کرد: جامعه به نیروی مطالبه‌گر مردمی احتیاج دارد‌ و لذا اقشار مختلف که توانایی مطالبه‌گری داشته باشند، ظرفیت خوبی است که با قرار گرفتن زیر نظر معاونت مطالبه‌گری ستاد امر به معروف، شاهد اقدامات موثری باشیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه