آخرین اخبار

28. تير 1399 - 13:45   |   کد مطلب: 32236
استاندار همدان از تمدید محدودیت‌های کرونایی در سطح استان خبر داد و گفت: شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان در وضعیت قرمز قرار دارند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، سیدسعید شاهرخی ظهر امروز در ستاد استانی مدیریت کرونا با تقدیر از خدمات و تلاش های کادر درمان استان اظهار کرد: چهار شهرستان در استان، در وضعیت قرمز هستند و محدودیت‌های یک‌ هفته‌ای در استان همدان تمدید می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری هر‌گونه تجمع، همایش و جلسه بیش از ۱۰ نفر، ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد قانونی می‌شود گفت: اولویت‌های اصلی مقابله با کرونا؛ استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم تجمع بیش از ۱۰ نفر است.

استاندار همدان با اشاره به اینکه فداکاری و تلاش بی‌وقفه کادر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا و بهبودی شرایط قابل تقدیر و تشکر است افزود: طبق بازدید‌های میدانی صورت گرفته، اکثر مردم استان فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت می‌کنند.

باید مصوبات ستاد مقابله با کرونا به دقت اجرا شود

وی با اشاره به اینکه باید مصوبات ستاد ملی و به تبع آن ستاد استانی، به دقت اجرا و با شدت بر آن‌ها نظارت شود تأکید کرد: مردم باید حتماً ماسک بزنند، فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کرده و از تجمعات، شرکت در عروسی و مراسمات اجتناب کنند.

استاندار همدان با بیان اینکه شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان در وضعیت قرمز قرار دارند افزود: ضرورت دارد پروتکل‌های ابلاغی ستاد استانی مقابله با کرونا و همچنین رعایت نکات بهداشتی در شهرستان‌های با وضعیت قرمز به صورت جدی و با نظارت بیشتری اجرا و انجام شوند.

وی گفت: به جز شهرستان بهار که در وضعیت نارنجی قرار دارد، وضعیت بقیه شهرستان‌های استان همدان زرد یعنی در مرحله هشدار هستند.

شاهرخی در پایان سخنانش افزود: محدودیت‌های اعمال شده، تا بهبودی اوضاع در شهرستان‌های با وضعیت قرمز به قوت خود باقی هستند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه