آخرین اخبار

28. تير 1399 - 15:10   |   کد مطلب: 32241
دبیر ستاد ثبت‌نام مدارس استان همدان:
وضعیت ثبت‌نام ۸۰ درصد دانش‌آموزان همدانی مشخص شد
دبیر ستاد ثبت نام مدارس استان همدان با اعلام اینکه امسال ۳۱ هزار نوآموز وارد مدارس استان می شوند، گفت: بیش از ۸۰ درصد دانش آموزان وضعیت ثبت نام خود را مشخص کرده اند.

به گزارش بهارانه، حمیدرضا فتاحی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان تاریخی برای ثبت نام دانش آموزان مشخص کرده و مهلتی به خانواده ها داده بود تا وضعیت ثبت نام فرزند خود را در مدارس مشخص کنند.

وی با اعلام تعیین تکلیف بیش از ۸۰ درصد دانش آموزان استان، ادامه داد: اکثر خانواده ها به مدارس مراجعه کردند و خوشبختانه تاکنون مشکل خاصی در زمینه ثبت نام نداشتیم و طبق آخرین آمار بیش از ۸۰ درصد دانش آموزان وضعیت تحصیلی خود را مشخص کرده اند یعنی ثبت نام آنها انجام شده است.

فتاحی در رابطه با ۲۰ درصد باقیمانده توضیح داد: این افراد دانش آموزانی هستند که سال گذشته در مدارس پرونده داشتند و اینک به خاطر شیوع کروناویروس دیگر برای ثبت نام به مدرسه مراجعه نکرده اند اما ثبت نام را تلفنی یا غیرحضوری انجام داده اند.

رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی استان همدان ادامه داد: امسال به علت شرایط موجود در کشور برای انجام ثبت نام حضوری سختگیری نمی کنیم و خوشبختانه تاکنون در این زمینه مشکل خاصی در استان به وجود نیامده است.

فتاحی در پایان با بیان وجود سه سناریو برای آغاز سالتحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ مطرح کرد: هنوز زمان قطعی آغاز سال تحصیلی آینده مشخص نشده و سه سناریو برای آغاز سالتحصیلی درنظر گرفته شده که با توجه به وضعیت شیوع کرونا انجام خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه