آخرین اخبار

9. مرداد 1399 - 0:52   |   کد مطلب: 32345
در بازدید فرماندار بهار و مدیرکل ورزش و جوانان استان از سالن ورزشی شهر مهاجران بر اتمام این پروژه تا پایان سال تاکید شد.

به گزارش بهارانه،  فرماندار شهرستان بهار و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از پروژه سالن چند منظوره مهاجران و زمین چمن مصنوعی روستای لتگاه بازدید کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این بازدید گفت: چنانچه امکانات و زیرساخت‌های لازم در تمامی مناطق محروم، روستایی، عشایری مهیا شود زمینه برای بروز استعدادها و توانمندی‌های زیادی فراهم می‌شود و همه جوانان و نوجوانان حتی در دورافتاده‌ترین نقاط نیز می‌توانند قهرمانانی برای آینده کشور باشند.

وی تأکید کرد: اصلی‌ترین برنامه دستگاه ورزش این است که با اتمام سالن ورزشی مهاجران در سال 99 زمینه برای پرورش استعدادها در این منطقه فراهم شود.

فرماندار بهار نیز در این بازدید ورزش را مؤثرترین ابزار برای پرکردن اوقات فراغت عنوان کرد و گفت: با کمترین هزینه‌ها در زمینه برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی، نشاط و شادابی را برای بخش زیادی از افراد جامعه به ارمغان می‌آوریم.

وی افزود: نگاه ویژه‌ای به شهر مهاجران داریم و در همین راستا امسال بودجه‌ای را جهت نورپردازی ورودی شهر مهاجران اختصاص داده‌ایم و امیدواریم به زودی سالن ورزشی این شهر نیز تکمیل شود.

گفتنی است سالن چند منظوره مهاجران در سال 94 با مساحت 957 متر مربع کلنگ‌زنی شد و در حال حاضر 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این سالن ورزشی قابلیت برگزاری رشته‌های ورزشی فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال را دارد و همچنین دارای ساختمان جانبی برای رختکن، سرویس بهداشتی، بوفه و اتاق مدیریت است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر