آخرین اخبار

9. مرداد 1399 - 16:26   |   کد مطلب: 32357
با فرا رسیدن دهه امامت و ولایت شهرستان همدان سراسر شور و شعف معنوی و برنامه های ویژه فرهنگی را برگزار می کند.

به گزارش بهارانه، به نقل از صبح الوند، سرهنگ علی بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان اعلام کرد: برنامه های ویژه ای همچون توزیع ۲۵۰۰ بسته حمایتی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا، توزیع چندین هزار غذای گرم جهت اطعام و افطاری در روز عید غدیر، تامین جهیزیه جهت زوج های نیازمند، اجرای گروه های سرود در محله های  شهر را داریم .

 

وی ادامه داد: برپایی ایستگاه های صلواتی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر و توزیع بسته های فرهنگی و بهداشتی، برگزاری مسابقه با موضوع غدیر در تمامی رده های سنی از دیگر برنامه های فرهنگی در دهه امامت و ولایت است.  

 

فرمانده سپاه ناحیه همدان افزود: برگزاری مسابقات حفظ حدیث و مسابقاتی با محوریت خوب خطبه غدیر، برگزاری مسابقه از جشنهای خانگی به مناسبت عید غدیر، برگزاری مسابقه از نورافشانی های شب عید غدیر توسط خانواده ها و همچنین نورافشانی در شب و شام عید غدیر جزو برنامه های فرهنگی این ایام است.

 

بقایی تاکید کرد:  فضاسازی و آذین بندی مساجد و پایگاه های مقاومت سطح شهر، تولید محتوا در فضای مجازی اعم از کلیپ،متن،عکس نوشته ،کارت پستال، نصب پرچم  بر سر در بخشی از منازل را در سطح شهر داریم.

 

وی گفت: ذبح دهها راس گوسفند و توزیع بین نیازمندان، تقدیر از حافظان سلامت از دیگر برنامه های سپاه ناحیه همدان است. 

 

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به بیماری کرونا و آسیب دیدن برخی خانواده ها افزود: تقدیر از حافظان سلامت و پخش بسته های معیشتی را در تمام برنامه های فرهنگی مناسبتی مختلف گنجانده ایم تا بتوانیم هر چه زودتر این ویروس منحوس را ریشه کن کنیم.

انتهای پیام/ آ

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه