آخرین اخبار

11. مرداد 1399 - 12:42   |   کد مطلب: 32369
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه دمای هوا در هفته جاری نسبتا خنک‌تر از هفه گذشته خواهد بود گفت: احتمال وزش باد به ویژه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پیش بینی می‌شود.

به گزارش بهارانه، محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در هفته جاری هوا نسبت به هفته گذشته کمی خنک‌تر می‌شود اظهار کرد: در اواسط هفته احتمال وزش باد پیش‌بینی می‌شود به ویژه اینکه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه سرعت وزش باد افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته بادهای نسبتاً شدیدی در قهاوند گزارش شده و به واسطه وزش نسبتا شدید باد بارش‌های پراکنده و موقت مشاهده شده است افزود: سرعت وزش باد در هفته جاری  چندان مشکل ساز نیست.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با تأکید بر اینکه سرعت وزش در این هفته معمولی و اغلب در ساعات بعدازظهر پیش‌بینی می‌شود تصریح کرد: در این هفته هوا به ویژه در نواحی شمالی استان نسبت به هفته گذشته خنک‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه  تغییرات دمای همدان طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۴ تا ۳۴ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان بهار و همدان با ۱۴ درجه خنک‌ترین نقطه استان و شهرستان اسدآباد با ۳۷ درجه گرم‌ترین نقطه استان گزارش شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه