آخرین اخبار

20. مرداد 1399 - 0:36   |   کد مطلب: 32461
مسوول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع ۱۵۰ کیلو گوشت نذری بین ۱۶۵ خانواده بیمار سخت درمان نیازمند در همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، حمید شاکری‌صفت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از توزیع گوشت نذری بین بیماران سخت‌درمان نیازمند همدان خبر داد و اظهار کرد: از عید قربان تا عید غدیر ۱۵۰ کیلو گوشت گرم گوسفندی بین ۱۶۵ خانواده‌های بیماران سخت‌درمان نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع ۳۵۰ پرس غذای گرم بین ۸۳ خانواده‌های نیازمند بیماران سخت‌درمان گفت: با هزینه تعدادی از خیرین نیک‌اندیش ظهر روز عید غدیر این اقدام خیر انجام شد.

مسوول امور مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه این اقدامات در قالب طرح " طعم مهربانی" اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: اهدای بسته‌های مواد غذایی و غذای گرم به خانواده بیماران سخت‌درمان نیازمند همدان از سال ۹۴ برای نخستین بار در کشور آغاز شده و خوشبختانه تا به امروز اثرات قابل توجهی داشته است.

وی تاکید کرد: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند و از آنجا که برخی از این افراد توانایی تهیه اقلام غذایی را ندارند و به دلیل بیماری نیز باید تغذیه مناسب داشته باشند، با کمک خیرین کمک‌هایی می‌شود.

شاکری‌صفت با بیان اینکه خیرین می‌توانند در این اقدام نیک ما را یاری کنند و قطعا در نزد خداوند منان بی‌اجر نخواهد ماند افزود: آنها می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ واریز کنند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه