آخرین اخبار

20. مرداد 1399 - 8:54   |   کد مطلب: 32462
فرمانده حوزه حضرت معصومه (س) صالح آباد خبر داد:
به مناسبت عید غدیر صد بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شد
فرمانده حوزه حضرت معصومه (س) صالح آباد ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت گفت: امسال در این دهه از سوی حوزه مقاومت حضرت معصومه (س) خواهران صالح آباد برنامه های متنوعی برگزار گردید.

فرمانده حوزه حضرت معصومه (س) صالح آباد در گفتگو با خبرنگار بهارانه اظهار داشت: فضاسازی، عطرافشانی مزارمطهرشهدا،برگزاری نشست با موضوع غدیر، امامت و ولایت ، تولید محتوا، انتشار سخنان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)،انتشار فرازهایی از خطبه غدیر ، عکس نوشته ، کلیپ، هشتگ لبیک یا خامنه ای و...در فضای مجازی ، از جمله این برنامه ها بود .

مریم طلایی نیک ادامه داد: ، پرداخت صدو نود میلیون ریال وام قرض الحسنه به شش نفر از اعضای صندوق ، تهیه و توزیع صد و دو بسته غذایی به ارزش صد و هشتاد و هشت میلیون و دویست و بیست هزار ریال ، ذبح یک راس گوسفند و توزیع گوشت آن در بین نیازمندان به همت بسیجیان جهادگر نیز از دیگر برنامه های اجرا شده است.

طلایی یادآور شد: ختم قرآن کریم و ختم صلوات، برگزاری مسابقه راویان کوچک غدیر ویژه سنین هفت تا ده سال، برگزاری مسابقه فرهنگی از متن خطبه غدیر ، برگزاری مسابقه نقاشی مجازی در بین نونهالان، مسابقه ورزشی (طناب کشی و پیاده روی) و اهداء جوایز به نفرات برتر نیز از مهمترین برنامه های این حوزه در این دهه بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه