آخرین اخبار

20. مرداد 1399 - 13:00   |   کد مطلب: 32466
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، در محفلی خصوصی میان حامیان خود وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات سال جاریِ کشورش، ظرف مدت ۴ هفته با ایران به توافق برسد.

به گزارش بهارانه، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی، این محفل خصوصی در شهر «لانگ برنچ» ایالت نیوجرسی و با هدف جمع‌آوری کمک هزینه برای کارزار انتخاباتی ترامپ شکل گرفته بود.

همچنین محل این گردهمایی منزل یکی از حامیان ترامپ بود که به تازگی به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده است. هرکدام از افراد حاضر در محفل ۵ هزار و ۶۰۰ دلار تا ۲۵۰ هزار دلار کمک مالی به کارزار ترامپ اعطا کردند و فرصت آن را پیدا کردند تا با او عکس بیندازند و در میزگردی با او شرکت کنند.

در ویدئوی منتشر شده در توئیتر «جویش اینسایدر» ترامپ در این مهمانی به هوادارانش قول می‌دهد تا در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر (آبان) در کمتر از یک ماه با ایران به توافق برسد.

پیش از این نیز رئیس‌جمهور آمریکا با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور در یک کنفرانس خبری وعده داده بود، در صورتی که در انتخابات به پیروزی برسد خیلی زود با ایران به توافق خواهد رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه