آخرین اخبار

21. مرداد 1399 - 16:54   |   کد مطلب: 32480
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت:اگر می‌خواهید کار بزرگ انجام دهید باید اندیشه بزرگ همچون اندیشه شهید «سلیمانی» داشته باشید

به گزارش بهارانه، به نقل از ایسنا، سردار مهدی ظفری در جلسه شورای هماهنگی حفظ نشر و آثار دفاع مقدس در شهرستان نهاوند بیان کرد: در طرح ابلاغ شده شورای هماهنگی حفظ نشر و آثار دفاع مقدس کشوری هر شهرستان موظف است هر سال پنج عنوان کتاب در حوزه نشر ارزش‌های دفاع مقدس و شهدای گرانقدر، با بودجه و از طریق پژوهشگران خود تدوین کرده و منتشر کند.

وی ادامه داد: همچنین این شورا باید علاوه بر شهرستان، در سطح بخش‌ها نیز فعال شده و ساختار آنها ایجاد شود تا برنامه‌ها به درستی پیش رود. زیبایی‌هایی در جبهه‌ها و دوران دفاع مقدس بوده که باید آن زیبایی‌ها را برای نسل جوان و نوجوان به نمایش بگذاریم .

سردار ظفری با اشاره به صفات بارز سردار شهید «سلیمانی» گفت: شهید «سلیمانی» اندیشه بزرگ و دغدغه جهانی دارد و نگاهش جهانی است و به خوبی مفهوم حکومت جهانی را درک کرده است. نگاه شهید «سلیمانی» همانند نگاه امام خمینی (ره) جهانی بود و در صدد برطرف کردن مشکلات در سطح جهانی بود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان خطاب به مسئولین نهاوند گفت: اگر می‌خواهید کار بزرگ انجام دهید باید اندیشه بزرگ همچون اندیشه شهید «سلیمانی» داشته باشید.قرار است ما کارهای بزرگ انجام دهیم و امروز حاکمیت ما دینی است و در نظام دینی همه مسئول هستند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از ارزش‌های نظام ما است، بیان کرد: تمام اتفاقاتی که در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی رخ داده شد باید به صورت مستند در اختیار نسل‌های بعدی قرار بگیرد.همه مردم و مسئولین باید خود یک سپاه باشند؛ سپاه متعلق به  یک شخص و گروه خاص نیست و متعلق به همه اقشار مردم است و همه باید در انتشار ارزش‌های دفاع مقدس و نشر آن تلاش کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه