آخرین اخبار

22. مرداد 1399 - 16:43   |   کد مطلب: 32487
صبح امروز مرحله دیگری از رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در شهرستان بهار و در سپاه ناحیه بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، در رزمایش کمک مومنانه که صبح امروز در سپاه ناحیه بهار برگزار شد، تعداد ۱۵۰۰ بسته معیشتی تهیه شده و بین خانواده‌های نیازمند آسیب دیده است کرونا توزیع شد.

 حسین خرمی جانشین فرمانده سپاه ناحیه بهار در این مراسم با تاکید بر لزوم کمک رسانی به خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا اظهار داشت: سپاه ناحیه بهار طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام به تهیه و جمع آوری کمک های مردمی،خیری و گروه‌های جهادی کرده و تاکنون در چند مرحله بین خانواده های آسیب دیده توزیع شده است.

خرمی افزود: این کمک ها در هر مرحله از رزمایش در قالب بسته های مختلف غذایی، معیشتی، بهداشتی و غیره بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

وی ادامه داد: در این مرحله از کمکهای مومنانه تعداد ۱۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر یک ۲۵۰ هزار تومان به دست خیرین، گروه های جهادی و آحاد مردم جمع آوری شده است.

 جانشین فرمانده سپاه بهار همچنین در مورد خانواده های تحت پوشش این رزمایش گفت: با کمک پایگاه های مقاومت بسیج، ارگانهای حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد و خیریه های شهرستان خانواده های نیازمند شناسایی و احصا شده اند تا موازی کاری در این امر صورت نگیرد و علاوه بر آن هیچ خانواده ای از قلم نیفتد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه