آخرین اخبار

22. مرداد 1399 - 19:22   |   کد مطلب: 32490
فرمانده سپاه ناحیه بهار در گفت‌وگو با «بسیج» خبر داد:
توزیع ۵۰ بسته لوازم خانگی بین سیل‌زدگان در بهار
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: در راستای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل سال ۹۸ و رزمایش کمک‌های مومنانه تعداد ۵۰ بسته لوازم خانگی به همت بسیج سازندگی و قرارگاه قرب کوثر تهیه شد و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

به گزارش بهارانه، سرهنگ مهدی هندی ورکانه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار اظهار داشت: رزمایش کمک‌های مومنانه با حضور فرمانده سپاه ناحیه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان بهار برگزار شد.

وی افزود: در راستای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل سال ۹۸ و رزمایش کمک‌های مومنانه تعداد ۵۰ بسته لوازم خانگی شامل یخچال، فرش و اجاق گاز به ارزش هر بسته ۵۰ میلیون ریال به همت بسیج سازندگی و قرارگاه قرب کوثر تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه بهار تصریح کرد: در راستای اجرای این رزمایش ۱۵ باب منزل مسکونی با اعتباری بالغ بر ۱.۵ میلیارد تومان در نقاط گوناگون احداث و همچنین ۴۵ منزل مسکونی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان تعمیر شده است.

وی عنوان کرد: ۶۰ بن خرید لباس به ارزش هر بن ۲۰۰ هزار تومان توزیع شده، همچنین تعداد ۱۸۰ بسته کامل لوازم التحریر برای دانش‌آموزان بی بضاعت تهیه و توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه