آخرین اخبار

23. مرداد 1399 - 17:17   |   کد مطلب: 32503
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه تردد ماشین آلات در حین آسفالت باعث آسیب لوله انتقال آب در منطقه جانبازان شهر همدان شده است، گفت: تا عصر امروز مشکل شکستگی لوله برطرف خواهد شد.

به گزارش بهارانه، حمیدرضا نیکداد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته درحین عملیات آسفالت ریزی توسط شهرداری همدان قسمتی از لوله انتقال آب در منطقه جانبازان دچار شکستگی شده که منجر به قطعی آب در برخی از محلات شهر شده است.

وی با اشاره به اینکه وزن زیاد ماشین آلات راه سازی باعث آسیب به شبکه آب شده است، تصریح کرد: به علت اینکه لوله اصلی دچار شکستگی شده مناطق مدرس، امامزاده عبدالله(ع) و منوچهری هم با قطعی روبرو شدند اما درحال حاضر نیروهای ما در حال حفاری هستند تا مشکل برطرف شود.

نیکداد خاطرنشان کرد: با هماهنگی شهرداری کار حفاری و تعمیرات شروع شده است و اگر آسیب در حد کم باشد ظرف دو سه ساعت آب وصل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بخش خرابی شرکت آب و فاضلاب استان همدان قطعی آب اعلام کرد در مناطق خیابان کرمانشاه، جانبازان، ششصد دستگاه، امامزاده عبدالله(ع)، بلوار آزادگان، شهرک مدرس، بلوار کاشانی، قسمت هایی از منوچهری و مناطق منتهی به آن به علت شکستگی لوله اصلی دچار قطعی آب شده و یا ممکن است افت فشار آب داشته باشند که تا ساعت ۱۸ مشکل برطرف خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه