آخرین اخبار

24. مرداد 1399 - 1:43   |   کد مطلب: 32505
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان گفت: ۱۲۰ میلیون ریال از محل موقوفات شهرستان بهار در مبارزه با بیماری کرونا هزینه شد.

به گزارش بهارانه، حمیدرضا بهگو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از هزینه ۱۲۰ میلیون ریالی اداره اوقاف شهرستان بهار به منظور مبارزه با بیماری کرونا خبر داد و اظهار کرد: همزمان با شیوع و گسترش بیماری کرونا از محل نیات موقوفات شهرستان بهار در حفظ سلامت نیازمندان و آسیب‌دیدگان هزینه‌هایی شد.

وی بیان کرد: از محل موقوفات شهرستان بهار قریب به یک تن برنج تهیه و با همکاری دیگر نهادها ۶ هزار بسته غذای گرم همزمان با عید غدیرخم در میان آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با تاکید به اینکه شهرستان بهار با نیات خیر واقفین همواره در حل مشکلات مردم پیشگام بوده است گفت: از ابتدای سال تاکنون از محل موقوفات ۱۰ میلیون ریال به نیازمندان به ویژه زنان بی‌سرپرست کمک نقدی شده است.

وی با بیان اینکه همزمان با آغاز سال نو نیز به ارزش یکصد میلیون ریال سبد کالا بین نیازمندان شهرستان توزیع شد تاکید کرد: این هزینه‌ها از محل درآمد موقوفات شهرستان بهار است که در همان شهرستان هزینه می‌شود.

بهگو خاطرنشان کرد: مهمترین موقوفات موجود در این شهرستان موقوفه‌ی زبیده خانم (لالجین)، حسین خان امیر فرزند زبیده خانم (روستای مارهموار(راه‌هموار))، آسیه ایزدی(حسین آباد لتگاه)، حاج خداکرم (روستای خلیل کرد)، حاج میرزامحمدعلی کوثر(روستای اختاچی) و امیرتومان و حاج رستم در روستای گنج تپه است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه