آخرین اخبار

25. مرداد 1399 - 12:51   |   کد مطلب: 32514
کرمی، نشست هنرمندان فیلمساز همدانی با حضور «انسیه شاه حسینی» دبیر بخش استان های جشنواره بین المللی فیلم مقاومت عصر امروز(شنبه ۲۵ مرداد ) در همدان برگزار می شود.

به گزارش بهارانه، «رسول کرمی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: نشست هنرمندان فیلمساز همدانی با حضور «انسیه شاه حسینی»  دبیر بخش استان های جشنواره بین المللی فیلم مقاومت عصر امروز(شنبه 25 مرداد ) در همدان برگزار می شود.

 

رئیس بسیج هنرمندان استان همدان با اشاره به برگزاری شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت افزود: این جشنواره با هدف شناسایی استعدادها، ظرفیت‌ها و ایجاد هم افزایی در راستای تعالی ارزش‌ها و فرهنگ انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

وی با بیان اینکه جشنواره فیلم مقاومت بستری برای دیده شدن فیلمسازان بسیجی استان است، اظهار داشت: تولید آثار نمایشی با محتوای انقلاب و دفاع‌مقدس می‌تواند روحیه مقاومت و خودباوری را در جامعه نهادینه کند.

 

کرمی بیان کرد: برگزاری جشنواره‌‎هایی مانند جشنواره فیلم مقاومت، روحیه ایثار و فداکاری را در بین جامعه گسترش می‌دهد و این قبیل اقدامات سبب می‌شود جامعه در برابر دیگر رخدادهای اجتماعی مانند بیماری کرونا نیز با روحیه ازخودگذشتگی وارد عمل شود.

 

گفتنی است، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در دو زمان ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس در بخش‌های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی» و «نشان رسول» و یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

 

 

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه