آخرین اخبار

25. مرداد 1399 - 12:54   |   کد مطلب: 32515
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
افتتاح مجتمع پنج هزار نفری شهید سلیمانی در همدان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از بهره‌برداری مجتمع پنج هزار نفری شهید سلیمانی در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای فعالیت در عرصه فرهنگ باید کفش آهنین به پا کرد، گفت: کار خبرنگاران کار سختی‌ست و اهالی رسانه استان به خوبی از عهده این وظایف سنگین برمی‌آیند.

وی با تاکید بر فعالیت مثبت و اثرگذار اهالی مطبوعات استان، یادآور شد: این میزان اثرگذاری اهالی مطبوعات استان مایه فخر و مباهات ماست.

احسانی در رابطه با اجرای طرح‌های فرهنگی استان، یادآور شد: مجتمع شهید مظاهری شهر مریانج در حال تجهیز سالن سینماست و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه مجتمع شهید سلیمانی در شهرک مدنی تا یک هفته دیگر افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: موزه هنرهای معاصر همدان نیز سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

احسانی در خصوص برگزاری اختتامیه جشنواره مجازی آیه‌های بهشتی خاطرنشان کرد: این جشنواره ملی به صورت مجازی با شرکت علاقمندان برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۳۵ اثر به دبیرخانه جشنواره مجازی سراسری استندآپ کمدی ارسال شد، خاطرنشان کرد: اختتامیه این جشنواره روز سه شنبه ۲۸ مردادماه در مجتمع شهید آوینی برگزار می‌شود.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه