آخرین اخبار

6. شهريور 1399 - 7:30   |   کد مطلب: 32638
مازیار بلالی مقدم عمده مصرف برق شهرستان بهار را در بخش کشاورزی و صنعتی دانست و گفت: بیشترین طلب ما از مشترکین خانگی و صنعتی به میزان ۷۲ میلیار ریال است.

مازیار بلالی مقدم، مدیر توزیع برق شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه با اشاره به وضعیت برق شهرستان اظهار کرد: انرژی تحویلی شهرستان حدود ۳۵۳ هزار کیلووات ساعت و مصرف انرژی نیز حدود ۳۳۷ هزار کیلووات ساعت تا پایان سال 98 بوده است.

بلالی با بیان اینکه تلفات انرژی شهرستان تا نیمه مرداد ماه 8.25 درصد است افزود: امیدواریم با برنامه‌های پیش‌بینی‌شده و اجرای آن‌ها این رقم تا پایان سال 99 به 6.3 درصد کاهش یابد.

مدیر توزیع برق شهرستان با اشاره به وضعیت مشترکین افزود: شهرستان بهار 49 هزار و 54 مشترک دارد که از این تعداد 25 هزار و 478 مشترک مربوط به شهر بهار است که حدود 52 درصد مشترکین را شامل می‌شود و مابقی مشترکین مربوط به بخش های لالجین و صالح آباد و مهاجران می باشند.

وی به وجود 49 هزار و 54 مشترک در شهرستان اشاره کرد و عمده مصرف شهرستان را در بخش کشاورزی و صنعتی دانست.

بلالی با اشاره به بروز خاموشی در بعضی ساعات ابراز کرد: الگوی انرژی در شهرستان رعایت می‌شود و در تلفات انرژی و مدت‌زمان خاموشی روند کاهشی را شاهد بوده ایم اما اقداماتی در راستای کاهش خاموشی‌ها انجام شده که از آن جمله می توان به شناسایی فیدرهای بحرانی با هدف اجرای تعمیرات بر روی آن‌ها، مانورهای عملیاتی و تعمیراتی، به‌کارگیری دستگاه التراسونیک در شناسایی نشتی‌ها، انعقاد قرارداد با پیمانکار اشاره کرد.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار با بیان اینکه امسال به‌عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری شده است، گفت: در این راستا تمام تلاش خود را در جهت ظرفیت سازی در بخش های مختلف از جمله صنعتی انجام داده ایم .

وی همچنین تصریح کرد: طلب این شرکت از مشترکین خود 72 میلیارد و 258 میلیون ریال بوده که بیشترین بخش آن مربوط به خانگی و صنعتی است، همچنین بیشترین چالش‌های موجود در حوزه برق شهرستان بهار مشکل تجاوز به حریم شبکه‌ها، استفاده برق غیر مجاز و وصول مطالبات از دستگاه‌هاست.

انتهای خبر/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه