آخرین اخبار

11. شهريور 1399 - 15:20   |   کد مطلب: 32688
فرمانده انتظامی استان از توقیف کامیون نفتکش حامل سوخت قاچاق در همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح" با اعلام اين خبر، گفت: شب گذشته ماموران پليس امنيت اقتصادي استان حين کنترل خودروهاي عبوري در ايستگاه بازرسي شهيد "زارعي" به يک دستگاه خودروي کاميون نفتکش مشکوک شدند.

وی بيان داشت: پس از توقیف کاميون نفتکش و بررسی های صورت گرفته مشخص شد، مدارک ارائه شده مربوط به روغن موتور می باشد در حالیکه نفتکش حامل گازوئیل  قاچاق است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: راننده کامیون برای فرار از قانون به مامور کاشف رشوه اي به مبلغ يک ميليون ريال پیشنهاد مي دهد که مامور وظيفه شناس با رد رشوه موضوع را سريعاً گزارش می کند.

سردار کامرانی صالح با بیان اینکه در بازرسی از کامیون توقیفی 30 هزار لیتر گازوئيل قاچاق کشف شد، گفت: ارزش این محموله 2 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط کارشناسان برآورد شد که در اين رابطه یک نفر دستگير که به همراه  پرونده و رشوه پيشنهادي به تعزيرات حکومتي شهرستان بهار معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه گفت:  پليس همواره با سوءاستفاده کنندگان و مخلان  اقتصادی که باعث ايجاد تنش در بازار مي شوند، برخورد جدي خواهد داشت و از آحاد مردم خواست هر گونه خبر در حوزه جرائم اقتصادي و قاچاق کالا و ارز را از طريق تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه