آخرین اخبار

11. شهريور 1399 - 15:33   |   کد مطلب: 32691
ششمین جشنواره سانه‌ای «ابوذر» در در بخش‌های، خبر، گزارش خبری، تحلیل، تحقیق، مصاحبه، تیتر، مقاله و یاداشت، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی و فیلم کوتاه در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری شبستان در همدان، ششمین جشنواره سانه‌ای «ابوذر» در در بخش‌های، خبر، گزارش خبری، تحلیل، تحقیق، مصاحبه، تیتر، مقاله و یاداشت، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی و فیلم کوتاه در همدان برگزار می‌شود.

محور‌های این دور از جشنواره، جهش تولید و اقتصاد مقاومتی ، بصیرت و دشمن شناسی ، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، کرونا و کمک مومنانه‌، چهل سالگی دفاع مقدس‌، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه اقدام و امید آفرینی است.

علاقه‌مندان فرصت دارند تا پایان آذر ماه سال جاری با مراجعه به سایت www.aboozarha.com نسبت ثبت نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

شرايط شركت در جشنواره

تمامی خبرنگاران شاغل یا آزاد که در رسانه‌های سراسری یا غیر سراسری نمایندگی نشریات سراسری یاخبرگزاری‌ها و همچنين پایگاه‌های خبری استان فعالیت دارند می‌توانند در این جشنواره شرکت داشته باشند- تمامی رسانه‌ها اعم از مکتوب و الکترونیکی باید دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده ودر سامانه جامع رسانه ثبت شده باشد- آثار باید به صورت pdf به همراه لینک درسایت جشنواره بارگذاری شود -متقاضیان می‌توانند حداکثر درسه قالب و درهر قالب تنها با یک اثر شرکت کنند.                                                                                

موارد زیرتوسط دبیرخانه جشنواره پیش یا بعد ازداوری رد خواهد شد  

1-اثردرخارج از بازه زمانی مقرر منتشرشده باشد

2-اثر در رسانه فاقد مجوز یا بولتن‌های داخلی منتشر شده باشد  

 3- اثربا نام مستعار و غیرواقعی منتشر شده باشد        

 4- اثر به صورت کامل یا بخشی ازآن بدون منبع باشد    

 5-اثری که مشخصات درج شده آن درسایت جشنواره با لینک ارسالی مغایرت داشته باشد

پایان پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه