آخرین اخبار

15. شهريور 1399 - 17:45   |   کد مطلب: 32730
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: شرکت سرمایه‌گذاری این استان با نماد «وسهمدا» وارد بورس شد.

به گزارش بهارانه، سید ناصر محمودی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت سرمایه گذاری استان همدان با سرمایه ۱۱ هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان و با نماد «وسهمدا» وارد معاملات بورسی شد.

وی یادآوری کرد: این اتفاق مهم همزمان با ورود شرکت سرمایه گذاری استان کرمان با سرمایه ۱۷ هزار و ۶۴۴ میلیارد تومان و نماد «وسکرمان»، شرکت سرمایه گذاری خراسان رضوی با سرمایه ۳۵ هزار و یک میلیارد تومان با نماد «وسرضوی» و شرکت سرمایه گذاری استان اصفهان با سرمایه ۲۳ هزار و ۱۲۵ میلیارد تومان با نماد «وسصفا» رخ داده است.

محمودی با اشاره به اینکه شرکت کارگزاری این استان نیز به زودی وارد بورس می‌شود، اضافه کرد: نزدیک به یک میلیون و ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تن از جمعیت این استان مشمول دریافت سهام عدالت شده‌اند که برخی از آن‌ها روش آزادسازی غیر مستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند، که از طریق این شرکت سهام خود را معامله می‌کنند.

وی گفت: ۶۰ درصد سهام عدالت قابل معامله است و کسانی که سهام را برای فروش اعلام می‌کنند قبل از فروش به سایت سهام عدالت مراجعه و برای راستی آزمایی اقدام کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان تاکید کرد: افرادی که شماره حساب شبای خود را تغییر دهند، به علت اینکه که در حال حاضر امکان ثبت تغییر این شماره وجود ندارد، با مشکل مواجه می‌شوند.

وی بیان کرد: مردم با افزایش دانش خود، با دقت تصمیم گیری کنند چرا که بازار سرمایه بازاری است که باید دانش مالی را افزایش دهند و هوشمندانه تصمیم بگیرند.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵ استان همدان نزدیک به یک میلیون و ۷۵۰ هزار تن جمعیت دارد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه