آخرین اخبار

21. شهريور 1399 - 12:07   |   کد مطلب: 32796
رزمنده دفاع مقدس و بانی برگزاری یادواره شهدای 20 شهریور 65 گفت: با هزینه یادواره شهدا سه نفر زندانی جرایم مالی غیر عمد آزاد شدند.

به گزارش بهارانه، «محسن فامیل‌زرگریان» از بانیان برگزاری یادواره شهدای دفاع مقدس در همدان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در همدان گفت: هرساله مراسم زیادی در طول سال به جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس در سطح شهر برگزار می شود که امسال با توجه به وجود ویروس کرونا این برنامه را به ترتیبی دیگر برگزار کردیم.

فامیل‌زرگریان ادامه داد: جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس در هر مراسم یادواره شهدا به خاطره گویی می پرداختند که امسال ما به همت آنان در ستاد یادواره شهدای 20 شهریور و با همکاری ستاد دیه تصمیم گرفتیم تا مبالغ یادواره را جمع آوری کرده و برای زندانیان جرائم مالی غیر عمد هزینه کنیم.

وی تصریح کرد: به لطف خدا و شهدا مبلغ پولی جمع شد، شاید کم ولی پربرکت که آزادی زندانی سه نفر را رقم زد و ما امیدوار شدیم این راه خیرخواهانه باز شود و دیگر برنامه های لغو شده یادواره شهدا نیز چنین هزینه هایی کنند.

این رزمنده دفاع مقدس اعلام کرد: عملیات 20 شهریور 1365 مصادف با شب هفتم محرم بود که با حضور برادران سپاه انصارالحسین(ع) در جزیره مجنون انجام شد که 81 شهید تقدیم این نظام اسلامی شد و تعدادی از شهدا، دانش آموزان دبیرستان ابن سینای همدان بودند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه