آخرین اخبار

22. شهريور 1399 - 9:38   |   کد مطلب: 32801
امام جمعه بهار در خطبه های نماز جمعه:
دشمن به دنبال بد جلوه دادن اسلام در بین ادیان است
امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار اهانت به پیامبر اسلام توسط مجله دین ستیز را توهین به اسلام دانسته، آن را محکوم کرد و گفت: دشمنان می خواهند در میان ادیان، اسلام را بد جلوه دهند که باید هوشیارانه ملل اسلامی با آنان برخورد کنند و اتحاد مهمترین است.

به گزارش بهارانه، امام جمعه شهر بهار در خطبه های نماز جمعه این شهر با بیان این مطلب که امروزه امر به معروف و‌نهی از منکر در جامعه کمرنگ شده اظهار داشت: امروز در بیان حقایق نباید کوتاه بیاییم تا بتوانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.

حجت الاسلام محمد علی ارزنده اهانت به پیامبر اسلام توسط مجله دین ستیز را توهین به اسلام دانسته، آن را محکوم کرد و اظهار داشت: دشمنان می خواهند در میان ادیان، اسلام را بد جلوه دهند که باید هوشیارانه ملل اسلامی با آنان برخورد کنند و اتحاد مهمترین است.

وی ادامه داد: اهانت به دین اسلام محکوم است و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در کل کشور کوتاهی کرده و باید اطلاع رسانی لازم انجام می گرفت تا اعلام انزجار صورت گیرد.

حجت الاسلام ارزنده تصریح کرد: حذف قرآن از کتاب فارسی قابل قبول نیست و مسئولان آموزش و‌پرورش انصافا متدین و دلسوز هستند و برخی افراد نیز به دنبال اجرای ۲۰۳۰ هستند که عمل آنها محکوم است و اجازه نخواهیم داد در کشور اسلامی تفکرات غربی حاکم شود.

وی عنوان کرد: در شورای فرهنگ عمومی بحث بوی مشمئز کننده مطرح شد و مردم حق دارند فضای سالم داشته باشند و ما مخالف تولید کارخانجات نیستیم و کارخانجات نیز باید به فکر آرامش و آسایش مردم باشند و تصمیم گیری شد تیمی تشکیل و مشکلات بررسی و مرتفع گردد.

انتهای خبر

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه