آخرین اخبار

22. شهريور 1399 - 9:44   |   کد مطلب: 32802
مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی استان همدان در بیانیه ای نشریه اي چون شارلی آبدو را حقیرتر از آن دانسته که بتوانند با دهانها و قلم‌های پوچ و عنکبوتی خود نور الهی را خاموش کنند.

به گزارش بهارانه، مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی استان همدان با انتشار بیانیه ای اهانت نشریه دین ستیز به پیامبر گرامی اسلام را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند و حال آنكه خدانور خود را كامل خواهد گردانيد اگر چه كافران ناخشنود باشند
ساحت مقدس رسول اعظم اسلام (ص) که نور آن در قلوب همه مسلمین عالم بلکه همه آزادی‌خواهان جهان جای دارد با اهانت که نشانه استیصال و عجز در استدلال و منطق است تضعیف نشده و این آتش عشق را در بین خوبان عالم بیش از پیش گسترش داده و محبت به مکتب سعادت آفرین پیامبر معظم اسلام را دوچندان می نماید
اشخاص و نشریه اي چون شارلی آبدو حقیرتر از آنند اکه بتوان با دهانها و قلم‌های پوچ و عنکبوتی خود نور الهی را خاموش کنند و صهیونیست‌های آشکار و پنهان بدانند همچنانکه کلام الله مجید این معجزه جاویدان حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله بشارت داده، خداوند نور خود را به تمام و کمال می رساند اگر چه کافران و مشرکان ناخشنود و عصبانی بوده و از آن دق کنند.
ما فعالان رسانه های انقلاب اسلامی استان همدان ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت پاک و نورانی رسول رحمت و اخلاق اعلام می‌کنیم اینگونه تلاش‌های مذبوحانه در گوشه و کنار کره خاکی موجب چیزی جز ترغیب بیش از پیش ما در پیگیری اهداف متعالی پیامبر عظیم الشان و مفاهیم قرآنی نشده و نمی‌شود و بر خود فرض می دانیم در مقام مقابله آگاهانه، ترویج آیین کامل الهی و سعادت آفرین اسلام را در سرلوحه برنامه‌ها قرار داده و وسیله یاس و نومیدی دشمنان رسول اعظم را فراهم آوریم. ان‌شاالله

مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی استان همدان
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه