آخرین اخبار

24. شهريور 1399 - 10:57   |   کد مطلب: 32818
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان:
قیمت میوه‌های نوبرانه پاییزی به‌زودی ارزان می‌شود
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: از چند روز گذشته میوه‌های نوبرانه پاییزی وارد بازار همدان شده و با افزایش عرضه میوه‌ها به‌زودی قیمت این نوع محصولات کاهش خواهد یافت.

به گزارش بهارانه،  رضا البرزی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: از هفته گذشته میوه‌هایی مانند نارنگی، انار و لیموشیرین وارد بازار همدان شده است.

وی با بیان اینکه نرخ هر کیلو نارنگی و لیموشیرین بین 5 تا 7 هزار تومان است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در روزهای آینده مقدار بیشتری از این میوه‌ها وارد استان می‌شود پس احتمال کاهش قیمت نیز وجود دارد.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با تاکید بر اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه تولید و عرضه میوه‌های پاییزی وجود ندارد، گفت: بخشی از تعیین قیمت میوه وابسته  به میزان تقاضا  در خرید هر کالا است.

البرزی از رکود در بازار میوه و تره بار خبر داد و افزود: همه ساله در اواخر تابستان و ابتدای فصل پاییز تقاضای خرید میوه کاهش می‌یابد و همین امر سبب رکود در بازار می‌شود.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگو به تشدید نظارت‌های بهداشتی بر بازار میوه اشاره کرد و گفت: برای آبلیمو و آبغوره گیری‌ها دستورالعمل‌هایی را صادر کرده و از آن‌ها خواستیم حتما از ظروف یکبار مصرف استفاده کنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه فروش خربزه، هندوانه و طالبی به شرط چاقو ممنوع است، گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف  از سوی واحدهای صنفی می‌توانند نوع تخلف را به سامانه 124 گزارش دهند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه