آخرین اخبار

26. شهريور 1399 - 11:22   |   کد مطلب: 32847
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار از برگزاری 50 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان از اهداف ما در بزرگداشت هفته دفاع مقدس است

به گزارش بهارانه،  معصومه فزونی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار ما به بیان اهمیت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان از اهداف ما در بزرگداشت هفته دفاع مقدس است که هر ارگانی با برنامه های خاص خود بخشی از این وظیفه را ایفا خواهد کرد.

فزونی عنوان داشت: اداره کتابخانه های شهرستان بهار نیز در این راستا برنامه های متنوعی تدوین کرده که پیش بینی می شود 50 عنوان برنامه برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس پیش روی ما باشد.

وی برگزاری نشست های کتابخوان، نقد و بررسی کتاب مردان خاکریز خورشید نوشته سید حسین حسینی  و نمایشنامه خوانی کتاب پیراهن هزار خورشید را از جمله برنامه های این هفته عنوان کرد.

فزونی همچنین از برپایی نمایشگاه های مجازی کتاب و معرفی و خوانش کتاب های ویژه دفاع مقدس خبر داد و افزود: ویژه برنامه های بخش کودک نیز در این هفته تدارک دیده شده تا کودکان نیز در این فضا قرار گیرند.

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهار بر استفاده موثر از فضای مجازی در برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: برنامه های متنوع دیگری همچون مسابقه های خلاصه نویسی کتاب، جمع خوانی، دلنوشته و جمله نویسی، کاردستی، قصه گویی و نقاشی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تایید شده نیز برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه