آخرین اخبار

27. شهريور 1399 - 8:26   |   کد مطلب: 32855
در نشست مدیر حوزه علمیه با هالی رسانه شهر بهار مطرح شد:
باید با همه سلایق سیاسی اجتماعی تعامل کرده و روی اشتراکات یکدیگر مانور دهیم
مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری در نشستی که با اهالی رسانه شهر بهار داشت بر لزوم هم افزایی همه سلایق سیاسی اجتماعی در رشد و تعالی اهداف و منافع شهری تاکید کرد.

به گزارش بهارانه، 

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری، حجت الاسلام علی اصغر زارعی میهمان اعضای مجموعه خبری نشاط شهر و نشاط بهار بود و به بیان عملکرد حوزه علمیه بهار و نقش رسانه در تبیین جایگاه حوزه علمیه پرداخت.

زارعی در این نشست به سابقه کاری خودش در سالهای قبل اشاره کرد و گفت: در سال ۸۸ مسئول سازمان تبلیغات بهار بودم، سال ۹۰ وارد حوزه علمیه ملایر شدم و ۴ سال در آنجا فعالیت کردم سپس ۲ سال به عنوان قائم مقام در حوزه علمیه همدان فعالیت داشتم و پس از آن برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به قم رفتم و هم اکنون حدود ۶ ماه است که مدیریت حوزه علمیه آیت الله بهاری را با اصرار خودم و با وجود همه کاستی ها پذیرفته و قصدم سر و سامان دادن به این حوزه است.

وی با بیان این مطلب که با وجود پیشنهادات کاری بسیار مناسب تر قصد دارد چند سالی در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و سروسامانی به آن بدهد گفت: متاسفانه مردم ما به جایگاه حوزه علمیه واقف نیستند و ما باید این جایگاه را به مردم بشناسانیم.

زارعی شعر و شاعری را رسانه ائمه اطهار و پیامبر اکرم در دعوت به اسلام و همچنین استمرار دین بیان کرد و اظهار داشت: رسانه نقش مهمی در همه جوامع و آیین ها دارد و هر دوره رسانه مختص خود را دارد، زمانی شعر رسانه ائمه بود و هم اکنون رسانه شکل کنونی خود را دارد که نباید از آن غافل شد.

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهاری به هم افزایی اقشار مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: ما باید بتوانیم از همه سلایق سیاسی، فردی و اجتماعی استفاده کرده و روی اشتراکات یکدیگر مانور دهیم تا باعث رشد شهر خود شویم.

وی در ادامه به غربت حوزه علمیه بهار در نداشتن ردیف بودجه مشخص از سوی دولت اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش ما این است که با همفکری گروههای مختلف ارتباط بین حوزه علمیه و اقشار مختلف جامعه را بالا برده باعث ارتباط موثر مردم با حوزه شویم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه