آخرین اخبار

30. شهريور 1399 - 2:24   |   کد مطلب: 32881
با حضور نماینده مردم همدان و فامنین و نماینده معین شهرستان بهار در مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات تولید کنندگان و هنرمندان شهرک سفال لالجین بررسی شد.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حجت الاسلام فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین و نماینده معین شهرستان بهار در این بازدید گفت: برخی از قوانین در بخش تولید، صادرات و  سرمایه گذاری نیاز به بازنگری وبازبینی دارند که درمجلس یازدهم باید به این امور توجه شود.

او افزود: با توجه به شعار سال که به نام جهش تولید نامگذاری شده هیج واحد تولید نباید به بهانه‌های بدهکار بودن به بانک‌ها تعطیل شود بلکه آنان باید فعال باشند تا بدهی‌های خود را پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان نیز گفت: شهرک سفال لالجین یکی از فعال‌ترین شهرک‌های صنعتی کشور است که ۳۰۰ واحد تولیدی چینی آلات بهداشتی در آن فعال است و بیش از ۴ هزار نفر کارگر و کارفرما در این واحد‌ها مشغول به کار هستند.

محمدرضا بادامی با بیان اینکه مرحله دوم این شهرک با مساحت ۵۷ هکتار برای احداث ۳۴۰ واحد تولیدی پیش بینی و طرح اولیه آن تهیه شده است، گفت: هم اکنون هم ۹۰۰ متقاضی برای احداث واحد‌های تولیدی ثبت نام کرده اند و عملیات اجرای آن تا پایان سال آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/د

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه